Teslimat Bölgeleri ve Şartları

Faaliyet Bölgesi;

Piccoli, Atatürk Mah. Ertuğrulgazi Sok. Metropol İstanbul A Blok No: 2E D: 294 Pk:34758 Ataşehir / İstanbul / Türkiye adresinde faaliyetini sürdürmekte olup, Türkiye sınırları içindeki tüm İl, Bölge ve ilçelere Anlaşmalı Kargo şirketleri ile (Kargo firmasının ulaşamadığı noktalar hariç) teslimat yapmaktadır. İstanbul il sınırları içerisine istendiği takdirde kurye (kurye firmasının hizmet verdiği bölgeler dahilinde) ile gönderim sağlamaktadır.

İstanbul;

 

Kargo Çıkış Günü    : Sipariş tarihinden itibaren 1-7 gün içerisinde 

 

Sipariş Alt Limiti     : Yok

 

Kargo Ücreti            : 200,00TL’sı ve üzerinde siparişlerde kargo BEDAVA

Sipariş tutarı 200,00TL’sının altında kaldığı hallerde ise tüm Türkiye için geçerli olan sabit KDV dahil 9,90TL kargo ücretini alıcı satın alma aşamasında öder.

 

Kurye Ücreti            : İstanbul içi Kurye aynı gün hızlı teslimat istenirse 30,00TL kurye ücretini, alıcı satın alma aşamasında öder.

 

Teslimat şartları     : Anlaşmalı Kargo ve Kurye firması çalışma saatleri arasında yapılmaktadır.

 

 

Tüm İl, İlçe ve Bölgeler;

 

Kargo Çıkış Günü    : Sipariş tarihinden itibaren 1-7 gün içerisinde 

 

Sipariş Alt Limiti     : Yok

 

Kargo Ücreti            : 200,00TL’sı ve üzerinde siparişlerde kargo BEDAVA

Sipariş tutarı 200,00TL’sı altında kaldığı hallerde ise tüm Türkiye için geçerli olan sabit KDV dahil 9,90TL kargo ücretini alıcı satın alma aşamasında öder.

 

Teslimat şartları     : Anlaşmalı Kargo firması çalışma saatleri arasında yapılmaktadır.

 

 

Lütfen siparişiniz teslim edildiği anda ürünlerin görsel kalitesini ve miktarını kontrol ediniz. Almaktan vazgeçtiğiniz ya da beğenmediğiniz ürün olursa, teslimatı yapan personelimize ürünleri geri iade edebilirsiniz.

 

Siparişiniz de herhangi bir yanlışlık yapıldığını düşünüyorsanız, ya da dilek, istek şikayet veya önerileriniz olursa, info@piccoli.com.tr e-posta adresi aracılığıyla ya da

0850 218 17 81 numaralı sabit telefonumuzdan ya da

0549 665 06 16 numaralı whatsapp hattımızdan direk bize ulaşabilirsiniz.

 

Herhangi bir sebepten dolayı ürün teslimatında gecikme ya da iptal söz konusu olması durumunda tarafınıza ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.